• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/lacivertajans
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05304587534
  • https://twitter.com/lacivertajans

Lacivert Ajans

Hayaliniz ne ise geleceğiniz odur

Web Modüllerimiz


Mobil Sınıfta Yer Alan Modüller


 Ödev Modülü       :
Velilerin, ödevler hakkında bilgiye ulaşarak gerekli kontrolü yapmalarını sağlar.
Öğretmenlerin, resim ve yazı dosyaları şeklinde oluşturdukları ödevbelgelerini bu sayfaya yükleyerek öğrencilere kolayca iletilmesinisağlar.
Öğrencilerin, ödevlerini sayfasına yüklenmiş dosyalar üzerinde yaparakyine İnternet üzerinden öğretmene ulaştırmasını sağlar.
Fotokopi vb. işlemlerin neden olduğu maliyetleri, zaman kayıplarını,öğrencilerin ödev bilgilerini eksik veya yanlış yazma riskini ortadankaldırır.
 Sınav Modülü
Bumodül sayesinde; çoktan seçmeli, doğru - yanlış, boşluk doldurma,klasik yazılı gibi sınavlar oluşturabilir, öğrencilerinizeuygulayabilirsiniz.
Ayrıca soru havuzuna başka öğretmenlerinyararlanabilmesi için sorular ekleyebilir, bu havuzdan sorular seçerekdeneme sınavları oluşturabilirsiniz.
Taradığınız veya İnternetten bulduğunuz bir test sayfasını (resim veyapdf formatlı sayfayı) sisteme yükleyebilir ve cevap anahtarıoluşturarak sınav olarak yayınlayabilirsiniz.
Sınav sonuçları sistem tarafından anında mesaj panonuza gönderilecektir.
 Fotoğraf Albümü : Bu modül sayesinde çeşitli başlıklar altında albümler oluşturaraköğrencilerinizin zengin görsel kaynaklardan yararlanmasınısağlayabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerinize her fotoğrafa yorum eklemeolanağı da sunulmaktadır.
 Üyelik Modülü
Üyelerin (öğrenci, öğretmen veya velilerin) birbirlerine tek tek veya toplu mesaj gönderebilecekleri bir bölümdür.
Ayrıca sınavlar, ödevler, fotoğraf galerisi gibi sayfalara yalnızca üyelerin ulaşması tercih edilebilir.
Bu modül sayesinde bir veli öğretmene, çocuğu ile ilgili özel bir sorusorabilir. Bir öğrenci ihtiyaç duyduğu dersle ilgili bütünarkadaşlarından yardım isteyebilir.
 Duyuru Modülü
Sınıf ve öğrencilerle ilgili her türlü duyurunun öğrenci ve velilere iletilmesini sağlar.
 Dosya Paylaşımı (Dokümanlar)
Öğrencive velilere ulaştırmak istediğiniz word, excell, power point, flash,resim vb. formatlardaki dosya ve belgeleri bu bölümdeyayınlayabilirsiniz. Örnek: ders notları, etkinlik sayfaları, yararlıprogramlar...
 Forum
Öğrenciler,veliler ve öğretmen istedikleri konularda başlıklar açarak, bukonularda tartışabilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirler.
 Mesaj Panosu
Öğretmen,veli ve öğrenci arasındaki iletişim sorunu bu modül sayesinde tamamenortadan kalkmaktadır. Zamana ve mekana bağlı kalmaksızın özel veya açıkmesajlar gönderilerek bilgi paylaşımı sağlanabilmektedir.

 Ders Programı
Haftalıkders çizelgesini bu sayfada yayınlayarak öğrencilerinizin ve velilerinprogramı takip etmesine ve ders için gereken hazırlıkları yapmasınakatkı sağlayabilirsiniz.
 Belirli Günler
Bumodül sayesinde belirli gün ve haftaların yaklaştığı, birkaç günönceden sitede otomatik olarak duyurulacaktır. Böylece öğrenci veveliler gereken ön hazırlığı yapma fırsatına sahip olacaktır.
Ayrıca bu gün ve haftalarla ilgili şiir, yazı ve resimleri de sitenizde yayınlama imkanına sahip olacaksınız.
 Yeni Sayfa Ekleme
Sistemimizde bulunmayan ve eklemek istediğiniz sayfaları "Yeni Sayfa Ekleme" modülünü kullanarak ekleyebilirsiniz.
 Ana Sayfa
Siteniz,kendiniz veya sınıfınız hakkında tanıtıcı bilgi ve resimleriyerleştirebileceğiniz veya sınıfınızın toplu bir fotoğrafınıyayınlayabileceğiniz sayfadır.
 Hakkımızda
Okulunuz, kendiniz ve öğrencilerinizle ilgili tanıtıcı bilgileri yayınlayabileceğiniz sayfadır.
 İletişim
Okul, sınıf ve öğretmen dilediği iletişim bilgilerini bu sayfada yayınlayabilirsiniz.
 Yardımcı
Yönetim panelindeki sayfalarda işlemlerin nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirme yapan yardımcı bulunmaktadır.

MobilSınıf içinde şimdilik bu modüller vardır. Şimdilik diyoruz çünkü sistemimiz sürekli gelişmekte ve bütün üyelerimiz bu gelişmelerden ekücret ödemeden yararlanmaktadır.
Site Haritası
Takvim